Okruhy s českým průvodcem

Home / Okruhy / Okruhy s českým průvodcem

Proč okruhy s českým průvodcem ?

Naši česky a slovensky hovořící průvodci jsou zkušení průvodci znalí místních poměrů, kteří zde na ostrově žijí v průměru od 2 do 10 let. Náš průvodce se stává Vaším kamarádem na cestách po Srí Lance, vypráví o zážitcích, tradicích, místech a lidech, o kterých se v knížkách nedozvíte. Nehlídá čas, jste svým pánem, hlídá program a aby Vám neunikla nějaká zajímavost.

Vyberte si z okruhů níže nebo nám napište o sestavení vlastního programu na Vaše konkrétní datum.
Nechte se inspirovat nabídkou okruhů níže. Každý okruh se váže ke specifickému období, vaši dovolenou na míru upravíme tak, aby vyhovovala vašemu tempu, požadavkům a sezoně na Srí Lance. Doporučíme návštěvu v termín, kdy se konají slavnosti nebo naopak v termín, kdy není vhodné přiletět z hlediska počasí.

Oproti jiným cestovním kancelářím zahrnuje naše cena také balenou vodu na každý den programu, jízdu vlakem, vnitrostátní
přelety
, pokud jsme je společně zahrnuli do programu a domluvené sportovní aktivity. Na Srí Lance vás tak nečekají žádné nečekané poplatky.

Program na míru

Vytvoříme Vám program na míru včetně pomoci při hledání letenek. Napište nám své požadavky (počet cestujících, přibližné období, krátký popisek toho, co byste na Srí Lance chtěli podniknout) na info@srilanka-cocohut.cz nebo zavolejte Kristýně na +420 702 172 333.

CzechEnglish